tarasy drewniane

tarasy drewniane

STOLMAR STOLARSTWO
Swarzędz Konojad


tel. 602 477 039
email: stas-1966@o2.pl


Przyjmując zamówienie na wykonanie tarasu drewnianego Nie sądziłem że będzie to tak ciekawa i miła Stolarska robota pierwszy umówiłem się z ze zleceniodawcą zleceniodawcami na wizję na miejscu posadowienia tarasów zleceniodawca ma życzenie spędzasz miło czas na tarasie w promieniach słonecznych na leżakach z pięknymi stolikami drewnianymi dopasowanymi do tarasu.

Taras ma być ograniczony balustradami i barierkami wykonanymi również z drewna w jednolitym stylu zleceniodawca pragnie by drewno użyte do wykonania tarasu było z modrzewia polskiego ale z zastrzeżeniem pięknego usłojenia odpowiedniego doboru desek tak aby sęki były nie większe niż 2 centymetry kwadratowe. Najlepiej gdyby deski będące w eksponowanych miejscach tarasu były bez sęków. Po pierwsze selekcja drewna musi zostać wykonana niezwykle starannie a materiał będzie drożej kosztował niż standardowy. Po dokonaniu przeglądu miejsca czyli terenu przyległego do drzwi balkonowych wyjścia w stronę ogrodu wyznaczyliśmy dokładnie obszar w którym powstanie taras oraz poziomy na jakich będzie się znajdował będzie to taras drewniany dwupoziomowy ze schodkami o nie dużym stopniu.

Ekipa przygotowawcza która rozpoczyna pracę odpowiednio przygotowała teren najpierw go niwelując następnie wykonując odpowiednią wylewkę pod legary po odczekaniu odpowiedniego czasu na stężenie i utwardzenie się wylewki zestawy zamocowane legary podkładowe legary sosnowe o profilu 6cmx8cm i do tych wypoziomowany zegarów mocowana została deska przygotowana z naszym zakładzie stolarskim deski specjalnie selekcjonowane i dobierane tak aby układane obok siebie tworzyły piękne wzory. Stworzymy niezwykłe miejsce do wypoczynku. Na końcu krawędzie tarasu zostały jednolicie przycięte i zabezpieczone deskami tymi testami bocznymi wszystkie połączenia zostały zaślepione przez specjalne korki z drewna.
.. zobacz więcej pod -» tarasy drewniane
Nasza taras drewniany dodatkowo za budowaliśmy odpowiednimi barierkami wykonanymi również z drewna modrzewiowego jednak jako wypełnienie przęseł nie zostały użyte tralki, które w tym wypadku nie pasowałyby do projektu a belki ułożone w geometryczne wzory grube wykończenia barierek balustrad dopełniają charakteru całego tarasu.

Do tarasu zostały wykonane dodatkowo meble drewniane stolik drewniany ogrodowy z drewna modrzewiowego oraz trzy leżaki na których można wrzucić w kompie leżaki również z drewna całość została zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi odpowiednimi impregnatami i lakierami taras drewniany modrzewiowy możecie państwo podziwiać na załączonych zdjęciach wykonujemy projekty tarasów deski na tarasy drewniane oraz montaż tarasów drewnianych zakład stolarski Swarzędz Poznań Leszno
tarasy drewniane, schody, meble ogrodowe, meble tarasowe, tarasy drewniane Poznań Warszawa


tarasy drewniane


tarasy drewniane


tarasy drewniane


darmowe strony www TopCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional