Odkup aut w Poznaniu

Odkup aut w Poznaniu

RED CAR SKUP-POZNAŃ
Poznań - Rataje
ul. Rusa


tel. +48 507-33-46-3
email: redcar127@wp.pl


Handel używanymi samochodami może być ciekawy i pożyteczny nawet jeśli sprzedawane i kupowane są stare i mocno wyeksploatowane samochody. Po pierwsze korzyścią dla sprzedającego pojazd jest niewątpliwie pozbycie się problemu, który niedługo może zamienić się w złom zalegający parking. Po drugie korzystny zakup, tzn zakup auta w korzystnej cenie, jak to zwykle czyni skup aut, prowadzi do niewielkiego zysku, który stanowi podstawę działania tego małego przedsiębiorstwa. Właściciel auta uzyskuje również pewną gratyfikację i o ile sprzeda swoje autko odpowiednio wcześnie , jest to niekiedy pokaźna relatywnie kwota.

Poza typowo handlowym wymiarem skupu jesteśmy firmą, która w pewnym sensie pomaga miastu Poznań oraz całemu województwu wielkopolskiemu ( bo na tym terenie Polski działamy ) , utylizować stare, uszkodzone, powypadkowe i wyeksploatowane auta. Te pojazdy, które nie nadają się do użytkowania są demontowane, podczas tego odzyskujemy części oraz nieprzetwarzalne materiały eksploatacyjne a następnie oddane ze skupu na złom. Tak więc kolejna pożyteczna rola cieszy.

Oferujemy naszym klientom, zgłaszającym chęć odsprzedaży, błyskawiczny dojazd na terenie Poznania i umiarkowanie szybki do miejscowości na terenie Wielkopolski. Pracujemy jednak 24h na dobę i zawsze odpowiadamy na oferty, nawet wtedy gdy od razu wiadomo, że raczej nie będziemy zainteresowani odkupem.
.. zobacz więcej pod -» Odkup aut w Poznaniu
U nas możecie Państwo zaoferować każde auto - każde będzie ocenione i ewentualnie otrzyma ofertę odkupu.

RED CAR - skup
POZNAŃ
WielkopolskaDzwoń by sprzedać: tel. +48 507-33-46-3
Przedstawiamy galerię zdjęć oferowanych z terenu poznańskiego do naszej firmy w celu odsprzedaży. Jak widać auta są w bardzo różnym stanie: nowe, używane, z obtarciami, auta porysowane, samochody z wgnieconymi błotnikami, poobijane a także te skasowane w wypadkach, po wszelkiego rodzaju dzwonach i wywrotkach.
wielkopolska skup aut, wielkopolskie skupy samochodów, poznań autokomisy, komisy samochodowe poznań


Odkup aut w Poznaniu


Odkup aut w Poznaniu


Odkup aut w Poznaniu


Odkup aut w Poznaniu


Odkup aut w Poznaniu


Odkup aut w Poznaniu


Odkup aut w Poznaniu


Odkup aut w Poznaniu


darmowe strony www TopCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional