Holowanie pomoc drogowa Rzeszów

Holowanie pomoc drogowa Rzeszów

Laweta WULKAN
35-959 Rzeszów
Siemieńskiego 14


tel. 501 648 781
email: abc@entro.pl


Przez okrągły rok, 7 dni w tygodniu prowadzimy usługi pomocy drogowej w Rzeszowie i województwie podkarpackim. Przewozy unieruchomionych aut z rzeszowskich ulic, rzeszowskich uliczek i dróg to nasza codzienna praca w branży motoryzacyjnej.

Coraz większe zagęszczenie ludności i nasycenie pojazdami powoduje wzrost ilości wezwań do awarii, stłuczek, i zwykłych transportów lawetą. Nawet nowo zakupione auto, bez odpowiednich dokumentów uprawniających do jazdy musi pokonać dystans na platformie lawety. Zdarzają się również nietypowe wezwania np. do transportu minikoparek, przewozu widlaka, albo niegabarytowej tablicy reklamowej.
.. zobacz więcej pod -» Holowanie pomoc drogowa Rzeszów
Pomagamy na drodze wystopowanym awarią samochodom osobowym, dostawczym, motocyklom, małym pojazdom rolniczym. Transport wozem specjalnym pomocy w obrębie województwa podkarpackiego zajmuje maksymalnie do 2h. Przyjmujemy również zlecenia przewozu aut na długich trasach krajowych i międzynarodowych.

Prowadzimy również serwis opon - wymianę opon. Dodatkowo naprawiamy holowane samochody we własnych warsztatach naprawczych zlokalizowanych Rzeszów ul.Lwowska oraz Rzeszów ul.Siemieńskiego
dojazd lawety, pomoc drogowa cena, cennik laweta, ceny Rzeszów, naprawa auta Rzeszów


Holowanie pomoc drogowa Rzeszów


Holowanie pomoc drogowa Rzeszów


Holowanie pomoc drogowa Rzeszów


Holowanie pomoc drogowa Rzeszów


darmowe strony www TopCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional