Laweta Grójec holowanie

Laweta Grójec holowanie

POMOC DROGOWA AUTOHOL
Grójec


tel. 603-871-165


Wśród wielu konkurencyjnych firm pomocy drogowych operujących na terenie powiatu grójeckiego, na trasach pomiędzy Grójec a Warką, Warką i Białobrzegami, oferujemy usługi holowania i lawetowania przez 24 godziny na dobę.

Posiadamy dwie lawety transportowe, samochody pomocy drogowej, które przez cały czas są do dyspozycji w razie awarii lub unieruchomienia pojazdu. Pomagamy kierowcom w każdym przypadku nieoczekiwanego wystopowania auta. Przyjmujemy również wezwania do pojazdów dostawczych, których jest sporo w naszym okręgu.
.. zobacz więcej pod -» Laweta Grójec holowanie
Wezwanie telefoniczne pomocy drogowej poprzedzone wyszukaniem naszej witryny www, skutkuje ekspresowym dojazdem w pełni wyposażonej w środki ratownicze lawety. Dojazd zajmuje zwykle do 15-20 minut. Sprawne załadowanie na platformę wozu pomocy, ułatwia wciągarka. Samochody, które są unieruchomione i nie będą w stanie samodzielnie wjechać na lawetę są sprawnie ładowane i po zamocowaniu specjalnymi pasami, klamrami, zamkami ratowniczymi, są transportowane do warsztatu naprawczego lub w miejsce wskazane przez właściciela pojazdu.

Typowe usterki unieruchamiające pojazd na drodze a wymagające transportu lawetą to: urwanie wahacza, urwanie półosi, blokada kolumny kierowniczej, awaria hamulców- wyciek płynu hamulcowego, rozbicie przedniej szyby, awaria alternatora, pęknięcie uszczelki pod głowicą silnika, zerwanie paska rozrządu.

Najczęściej widziane na lawetach modele pojazdów: BMW, FIAT, RENAULT, HUNDAi, PEUGEOT oraz starsze rocznikowo pojazdy dostawcze, które z racji długoletniej eksploatacji są bardziej usterkowe
grójec pomoc drogowa, laweta cena grójec, ratownictwo drogowe - lawety
Współpracujemy również z pomoc drogowa w Łodzi


Laweta


Grójec holowanie
Usługi ratownicta drogowego


darmowe witryny www EntroCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional