katalog firm
 
     
   
 
    zaloguj się
    Rejestracja - NOWE FIRMY
    Newsy
AGD i RTV
Art. spożywcze
Biuro
Budownictwo
Chemia
Dom i ogród
Edukacja
Ekologia
Elektronika
Finanse
Internet
Klimatyzacja
Komputery
Kultura i sztuka
Marketing
Meble
Medycyna
Motoryzacja
Nieruchomości
Odzież i tkaniny
Produkcja
Restauracje
Rolnictwo
Rozrywka
Samochody
Telekomunikacja
Transport
Turystyka
Usługi
Zdrowie i uroda
ZwierzętaMasaż Leczniczy
Warszawa

tel. 787 449 656

www.leszekmasaz.entro.pl

napisz do nas
Indywidualna Galeria
Wykonujemy:

masaż kręgosłupa

Wykonuję klasyczny masaż kręgosłupa przy zachowaniu wiedzy medycznej, używając do wykonywanego masażu specjalnie dobranych olejków.

· masaż po zapaleniu nerwu kulszowego

Masaż ten wykonuje kilkakrotnie działam aby przywrócić prawidłowe działanie ciała, likwidując ból. W każdym wypadku ilość i częstotliwość wykonywanych masaży zależy od pacjenta.

· masaż stawów

Masaż stawów polecamy szczególnie w celu poprawienia ogólnej zdolności ruchowej. Bardzo dobrze. sprawdza się w przy leczeniu reumatyzmu, rekonwalescencji po kontuzjach, ogólnych bólach i zesztywnieniach stawów.

· masaż segmentarny

Masaż ten znajduje szczególne zastosowanie w leczeniu chorób narządów wewnętrznych. Metoda ta uwzględnia wszelkie możliwe zmiany odruchowe powstające w różnych tkankach i podaje sposoby ich usuwania poprzez zastosowanie szczegółowych, ściśle określonych ruchów, które oddziałują na poszczególne segmenty ciała

· masaż limfatyczny

jest obecnie powszechnie stosowany w kosmetyce i odnowie biologicznej. Masaż wykonuje się wzdłuż naczyń limfatycznych w kierunku węzłów chłonnych jest masażem odżywczym dla organizmu.

· masaż leczniczy całego ciała

Masaż odprężą i jest zalecany przede wszystkim dla zapobiegania powstawaniu stanów chorobowych, wzmacnia system immunologiczny, stosujemy go używając wszystkich technik oraz chwytów które pozwolą odczuć zdecydowaną poprawę samopoczucia pacjenta, używam w tym wypadku olejków z aloesem, goździkiem oraz różą.

· rehabilitacja plus masaż

Oferuję opiekę nad osobami które potrzebują rehabilitacji w powrocie do sprawności fizycznej - ćwiczenia rehabilitacyjne połączone są z masażem izometrycznym który stosowany jest głównie w stanach po częściowym unieruchomieniu kończyn, tam gdzie nastąpił zanik lub osłabienie mięśnia. Ćwiczenia plus masaż w zależności od stanu pacjenta mogą odbywać się dwa razy dziennie, przedpołudniem i popołudniu.

zobacz więcej pod -» Masaż Warszawa

Galeria foto firma, produkty, usługi, osoby
 
     
   
 
Zaprzyjaźnione Firmy• Galeria Foto • Napisz wiadomość • Dodaj do zaprzyjaźnionych • Wypisz
Firmy, produkty, usługi, osoby © 2010 www.infosplit.eu Katalog Firm e-mail:mbox@infosplit.eu
  
 
     
darmowe ogłoszenia licznik