katalog firm
 
     
   
 
    zaloguj się
    Rejestracja - NOWE FIRMY
    Newsy
AGD i RTV
Art. spożywcze
Biuro
Budownictwo
Chemia
Dom i ogród
Edukacja
Ekologia
Elektronika
Finanse
Internet
Klimatyzacja
Komputery
Kultura i sztuka
Marketing
Meble
Medycyna
Motoryzacja
Nieruchomości
Odzież i tkaniny
Produkcja
Restauracje
Rolnictwo
Rozrywka
Samochody
Telekomunikacja
Transport
Turystyka
Usługi
Zdrowie i uroda
ZwierzętaRedCar_Poznań
Poznań

tel. 507 33 46 33
email: abc@entro.pl

www.skup24.infosplit.eu/#!/FormZgloszeniaAu

napisz do nas
Indywidualna Galeria
Nowoczesne podejście do handlu samochodami, duże doświadczenie i doskonała obsługa sprzedających samochody - to nasze podstawowe cechy. Każdy samochód ma swoja wartość i jak zdążyliśmy się przekonać największą wartość ma zazwyczaj dla swojego właściciela. Propozycje cen przy odsprzedaży pojazdu bywają różne, lecz w obustronnym docieraniu ostatecznej ceny ustala się prawdziwą wartość auta w skupie.

Ważne jest po pierwsze czy samochód jest sprawny techniczne, tzn czy może samodzielnie się poruszać. Jego stan techniczny, co oczywiste jest wypadkową wieku oraz przebiegu. Ma na to wpływ również sposób w jaki auto było serwisowane - opieka właściciela. Niebagatelną kwestią jaka wpływa na wartość samochodu jest technika jazdy jaka była stosowana w danym egzemplarzu. Auta "zajechane" na silniku, z wyeksploatowaną skrzynią biegów, ślizgającym sie sprzęgłem, raczej nie zostaną sprzedane/kupione w dobrej cenie.

Jako firma z wieloletnia tradycją nie skupiamy się na tym dlaczego ktoś chce szybko sprzedać auto w skupie ale na tym w jakim stanie jest blacharka samochodu, czy auto jest kompletne , czy ma aktualne badanie techniczne. Pojazdy są kupowane czasem po okazyjnej cenie, nie mniej zawsze takiej, która satysfakcjonuje sprzedającego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.skup24.infosplit.eu na której znajdziecie Państwo dynamiczny formularz zgłoszeniowy z możliwością wczytania zdjęć Waszego auta, bezpośrednio z komórki lub komputera. Mając przed oczami zdjęcia samochodu jesteśmy w stanie natychmiast określić przybliżoną jego wartość i kontynuować transakcję.

zobacz więcej pod -» wycena i skup samochodów

Galeria foto firma, produkty, usługi, osoby
 
     
   
 
Zaprzyjaźnione Firmy• Galeria Foto • Napisz wiadomość • Dodaj do zaprzyjaźnionych • Wypisz
Firmy, produkty, usługi, osoby © 2010 www.infosplit.eu Katalog Firm e-mail:mbox@infosplit.eu
  
 
     
darmowe ogłoszenia licznik