katalog firm
 
     
   
 
    zaloguj się
    Rejestracja - NOWE FIRMY
    Newsy
AGD i RTV
Art. spożywcze
Biuro
Budownictwo
Chemia
Dom i ogród
Edukacja
Ekologia
Elektronika
Finanse
Internet
Klimatyzacja
Komputery
Kultura i sztuka
Marketing
Meble
Medycyna
Motoryzacja
Nieruchomości
Odzież i tkaniny
Produkcja
Restauracje
Rolnictwo
Rozrywka
Samochody
Telekomunikacja
Transport
Turystyka
Usługi
Zdrowie i uroda
ZwierzętaSTOLMAR STOLARSTWO
Swarzędz Konojad

tel. 602 477 039
email: stas-1966@o2.pl

www.stolmarstolarstwo.entro.pl

napisz do nas
Indywidualna Galeria
Przyjmując zamówienie na wykonanie tarasu drewnianego Nie sądziłem że będzie to tak ciekawa i miła Stolarska robota pierwszy umówiłem się z ze zleceniodawcą zleceniodawcami na wizję na miejscu posadowienia tarasów zleceniodawca ma życzenie spędzasz miło czas na tarasie w promieniach słonecznych na leżakach z pięknymi stolikami drewnianymi dopasowanymi do tarasu.

Taras ma być ograniczony balustradami i barierkami wykonanymi również z drewna w jednolitym stylu zleceniodawca pragnie by drewno użyte do wykonania tarasu było z modrzewia polskiego ale z zastrzeżeniem pięknego usłojenia odpowiedniego doboru desek tak aby sęki były nie większe niż 2 centymetry kwadratowe. Najlepiej gdyby deski będące w eksponowanych miejscach tarasu były bez sęków. Po pierwsze selekcja drewna musi zostać wykonana niezwykle starannie a materiał będzie drożej kosztował niż standardowy. Po dokonaniu przeglądu miejsca czyli terenu przyległego do drzwi balkonowych wyjścia w stronę ogrodu wyznaczyliśmy dokładnie obszar w którym powstanie taras oraz poziomy na jakich będzie się znajdował będzie to taras drewniany dwupoziomowy ze schodkami o nie dużym stopniu.

Ekipa przygotowawcza która rozpoczyna pracę odpowiednio przygotowała teren najpierw go niwelując następnie wykonując odpowiednią wylewkę pod legary po odczekaniu odpowiedniego czasu na stężenie i utwardzenie się wylewki zestawy zamocowane legary podkładowe legary sosnowe o profilu 6cmx8cm i do tych wypoziomowany zegarów mocowana została deska przygotowana z naszym zakładzie stolarskim deski specjalnie selekcjonowane i dobierane tak aby układane obok siebie tworzyły piękne wzory. Stworzymy niezwykłe miejsce do wypoczynku. Na końcu krawędzie tarasu zostały jednolicie przycięte i zabezpieczone deskami tymi testami bocznymi wszystkie połączenia zostały zaślepione przez specjalne korki z drewna.

zobacz więcej pod -» tarasy drewniane

Galeria foto firma, produkty, usługi, osoby


 
     
   
 
Zaprzyjaźnione Firmy• Galeria Foto • Napisz wiadomość • Dodaj do zaprzyjaźnionych • Wypisz
Firmy, produkty, usługi, osoby © 2010 www.infosplit.eu Katalog Firm e-mail:mbox@infosplit.eu
  
 
     
darmowe ogłoszenia licznik