katalog firm
 
     
   
 
    zaloguj się
    Rejestracja - NOWE FIRMY
    Newsy
AGD i RTV
Art. spożywcze
Biuro
Budownictwo
Chemia
Dom i ogród
Edukacja
Ekologia
Elektronika
Finanse
Internet
Klimatyzacja
Komputery
Kultura i sztuka
Marketing
Meble
Medycyna
Motoryzacja
Nieruchomości
Odzież i tkaniny
Produkcja
Restauracje
Rolnictwo
Rozrywka
Samochody
Telekomunikacja
Transport
Turystyka
Usługi
Zdrowie i uroda
ZwierzętaRED CAR SKUP-POZNAŃ
Poznań - Rataje
ul. Rusa
tel. +48 507-33-46-3
email: redcar127@wp.pl

www.skupautpoznan.entro.pl/oferta-10-s.html

napisz do nas
Indywidualna Galeria
Handel używanymi samochodami może być ciekawy i pożyteczny nawet jeśli sprzedawane i kupowane są stare i mocno wyeksploatowane samochody. Po pierwsze korzyścią dla sprzedającego pojazd jest niewątpliwie pozbycie się problemu, który niedługo może zamienić się w złom zalegający parking. Po drugie korzystny zakup, tzn zakup auta w korzystnej cenie, jak to zwykle czyni skup aut, prowadzi do niewielkiego zysku, który stanowi podstawę działania tego małego przedsiębiorstwa. Właściciel auta uzyskuje również pewną gratyfikację i o ile sprzeda swoje autko odpowiednio wcześnie , jest to niekiedy pokaźna relatywnie kwota.

Poza typowo handlowym wymiarem skupu jesteśmy firmą, która w pewnym sensie pomaga miastu Poznań oraz całemu województwu wielkopolskiemu ( bo na tym terenie Polski działamy ) , utylizować stare, uszkodzone, powypadkowe i wyeksploatowane auta. Te pojazdy, które nie nadają się do użytkowania są demontowane, podczas tego odzyskujemy części oraz nieprzetwarzalne materiały eksploatacyjne a następnie oddane ze skupu na złom. Tak więc kolejna pożyteczna rola cieszy.

Oferujemy naszym klientom, zgłaszającym chęć odsprzedaży, błyskawiczny dojazd na terenie Poznania i umiarkowanie szybki do miejscowości na terenie Wielkopolski. Pracujemy jednak 24h na dobę i zawsze odpowiadamy na oferty, nawet wtedy gdy od razu wiadomo, że raczej nie będziemy zainteresowani odkupem.

zobacz więcej pod -» Odkup aut w Poznaniu

Galeria foto firma, produkty, usługi, osoby
 
     
   
 
Zaprzyjaźnione Firmy• Galeria Foto • Napisz wiadomość • Dodaj do zaprzyjaźnionych • Wypisz
Firmy, produkty, usługi, osoby © 2010 www.infosplit.eu Katalog Firm e-mail:mbox@infosplit.eu
  
 
     
darmowe ogłoszenia licznik