katalog firm
 
     
   
 
    zaloguj się
    Rejestracja - NOWE FIRMY
    Newsy
AGD i RTV
Art. spożywcze
Biuro
Budownictwo
Chemia
Dom i ogród
Edukacja
Ekologia
Elektronika
Finanse
Internet
Klimatyzacja
Komputery
Kultura i sztuka
Marketing
Meble
Medycyna
Motoryzacja
Nieruchomości
Odzież i tkaniny
Produkcja
Restauracje
Rolnictwo
Rozrywka
Samochody
Telekomunikacja
Transport
Turystyka
Usługi
Zdrowie i uroda
ZwierzętaAUTOPACK PL
35-111 Rzeszów
Wyspiańskiego 37/52
tel. 017 856 08 77
email: as@autopack.com.au

www.autopackpl.pl

napisz do nas
Indywidualna Galeria
Autopack - produkujemy i serwisujemy maszyny pakujące - jako jeden z czołowych producentów maszyn pakujących w skali swiatowej. Polski przedstawiciel producenta to AutopackPL

Wszystkie produkowane przez nas maszyny pakujące posiadają certfikat CE oraz spełniają wszelkie normy w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Maszyny pakujące naszej produkcji są owocem 40 letniego doświadczenia w konstrukcji, produkcji i zastowowaniu maszyn pakujących w folię termokurczliwą , zapewniając wieloletnią eksploatację z minimalnym zużyciem części zamiennych.

Maszyny pakujące Autopack charakteryzuje unikalnie prosta konstrukcja pozwalająca na łatwość obsługi i konserwacji nawet przez mało wykwalifikowanych pracowników.

Owijarki Autopack odznaczają się również unikalnym systemem zgrzewająco-tnącym ,który umożliwia pakowanie do 30 pakietów na min. i zaoszczędza do 2% zuzycie folii.

Nasze tunele grzewcze posiadają wydajny system cyrkulacji powietrza , oszczędzają zużycie energii oraz są zaprojektowane tak by zajmowały jak najmniej powierzchni na hali produkcyjnej.

Modułowa konstrukcja udostępnia przystosowanie maszyny do produktu, otoczenia i do specyficzych standardów elektrycznych i bezpieczeństwa w firmie.

W efekcie Autopack oferuje wyspecjalizowane wersje maszyn pakujących dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego , chemicznego i innych.

zobacz więcej pod -» maszyny pakujące

Galeria foto firma, produkty, usługi, osoby
 
     
   
 
Zaprzyjaźnione Firmy• Galeria Foto • Napisz wiadomość • Dodaj do zaprzyjaźnionych • Wypisz
Firmy, produkty, usługi, osoby © 2010 www.infosplit.eu Katalog Firm e-mail:mbox@infosplit.eu
  
 
     
darmowe ogłoszenia licznik